İTÜ Çekirdek'ten Haberler

StayNote Türkiye’nin ilk 100’ünde!

07 Ocak 2016 - İTÜ Çekirdek

TOBB Genç Girişimciler Kurulu ve Endeavor Türkiye’nin desteğiyle gerçekleştirilen “Start-Up 100 Ödül Töreni” 6 Ocak 2016 tarihinde Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirildi ve Türkiye’nin en başarılı 100 start-up’ı verilen ödüller ile açıklandı.
 
Vodafone Fikir Çarkı, Anadolujet, DAP Holding, İTÜ Arı Teknokent, Start Up ve Bizz Consulting ’in sponsor olduğu ve birçok önemli kişinin de katıldığı bu törende StayNote da ilk 100’e girerek 35. sırada yer aldı.
Sektörün önde gelen 58 isminin katkılarıyla ve jüri oylamasıyla oluşturulan listede yer alan StayNote, otel işletmeleri ve misafirleri için hazırlanmış, geleceğe yönelik kazanç ve verim sağlayan kullanışlı platformu ile önemli bir başarı göstermiş oldu.

Otel yönetimi ve misafir hizmeti için geleneksel yöntemler yerine teknolojiyi getiren bu sistem ile otellerde konaklayan misafirler kolaylıkla her türlü bilgi ve hizmete ulaşabiliyor ve istedikleri hizmeti istedikleri yerden talep edebiliyorlar. Yöneticiler de kendilerine ait yönetim panelinden bunların kontrolünü sağlayıp hizmeti hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. Böylelikle otelde operasyonel yönetim kolaylaşıyor ve servis hızında artış gerçekleşiyor.  
Sistemi kullanan otellere hizmet kalitesini artırma ve rekabette öne geçme avantajı sağlayan StayNote hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.staynote.com adresini ziyaret edebilirsiniz.