FAALİYETLERİMİZ Haberler

İTÜ ARI Teknokent olarak Win Eurasia’dayız!

10 Kasım 2021 - FAALİYETLERİMİZ

 

İTÜ ARI Teknokent olarak, “Endüstriyel Dönüşüm” temasıyla 10-13 Kasım tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Win Eurasia’da İTÜ Çekirdek girişimcilerimizle birlikte yer alıyoruz. 

Standımızda, İTÜ ARI Teknokent yönetimi olarak ekosistemimizi, çalışmalarımızı çeşitli alanlardaki programlarımızı ziyaretçilere tanıtırken; girişimlerimiz Adlema, İnteraktif Kredi ve Sensemore ise iş dünyası temsilcileri ile tanışma ve potansiyel müşterilere ulaşma imkanına sahip oluyor.

Türkiye sanayi ihracatında katma değeri yüksek yerli üretim alanlarına odaklanan etkinlikte katılımcılara ve ziyaretçilere; otomasyon, dijitalleşme, nesnelerin interneti, arttırılmış gerçeklik gibi teknolojik gelişmeleri de yakından deneyimleme fırsatı sunuluyor.

Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine; otomasyon hizmetlerinden elektrik ve elektronik ekipmanlara, hidrolik ve pnömatik hizmetlerden tesis içi lojistiğe kadar geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistem bir araya getiren etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için: http://www.win-eurasia.com/tr

13 Kasım’a kadar standımızı ziyaret ederek hem çalışmalarımızı dinleyebilir hem de girişimcilerimizle tanışabilirsiniz!