Teknoloji, İnovasyon ve Girişimciliğin Merkezi Teknokent’ten Haberler

Birbirinden Başarılı Teknoloji Firmaları Beetech 2020 E-Konferansı’nda Buluşuyor

06 Temmuz 2020 - Teknoloji, İnovasyon ve Girişimciliğin Merkezi Teknokent’ten

İTÜ ARI Teknokent firmalarının en iyi uygulamalarını anlatmak ve teknolojilerden haberdar etmek üzere düzenlenen BEETECH 2020 En İyi Uygulamalar E-Konferansı 8-9 Temmuz 2020 tarihleri arasında İTÜ ARI Teknokent YouTube kanalında gerçekleştirilecek.

İTÜ ARI Teknokent firmalarının en iyi uygulamalarını anlatmak üzere bir araya geleceği BEETECH 2020 En İyi Uygulamalar E-Konferansı; 8-9 Temmuz 2020 tarihleri arasında İTÜ ARI Teknokent YouTube kanalında düzenlenecek. Bu yıl ilk kez online platformda gerçekleştirilecek etkinlikte birbirinden başarılı teknoloji firmaları iki gün boyunca covid-19 çözümlerinden yapay zeka ve AR/VR teknolojilerine, enerji teknolojilerinden yazılım uygulamalarına kadar sekiz farklı oturumda bir araya gelerek 27 farklı sunum yapacak.

Etkinliğin ilk günü olan 8 Temmuz Çarşamba, “Yazılım Uygulamaları ve Araçları 1, Girişimcilik ve Teknoloji Örnekleri 1” oturumunda Commencis ve Boni Global firmaları ilk sunumları gerçekleştirecek. Günün ikinci oturumu olan “Enerji Teknolojileri, Biyoteknoloji, AR/VR Yeni Nesil Görüntü Video İşleme”de BM Sumer, Perga Biyoteknoloji, Commencis, ARTGE Teknoloji ve ISRAVISION sunumlarını yapacak. “Yapay zeka ve Finans Teknolojileri 1” oturumunda Yapı Kredi Teknoloji, Smart Advice ve Algopoly firmaları projelerini katılımcılarla paylaşacak. Günün son oturumu olan “Covid-19 Çözümleri”nde ise PoiLabs, Borda ve CEIBA sunumlarını yapacak.

Etkinliğin ikinci günü olan 9 Temmuz Perşembe ise “Yazılım Uygulamaları ve Araçları 2” oturumunda Commencis, Ericsson ve Eteration ilk sunumları gerçekleştirecek. “Nesnelerin İnterneti – Akıllı Şehir Uygulamaları, Yapay Zeka ve Finans Teknolojileri 2” oturumunda Ericsson, Yapı Kredi Teknoloji ve Maxim sunumlarını yapacak. “Girişimcilik ve Teknoloji Örnekleri 2” oturumunda ise Hitit Bilgisayar, Datailor Teknoloji ve Simularge firmaları projelerini katılımcılarla paylaşacak. Günün son oturumu olan “İleri Teknolojiler”de ise Gümüş Uzay ve TechnoBee sunumlarını yapacak.

BEETECH 2020 Teknoloji Ödülleri 13 Temmuz’da açıklanacak

2016’dan beri İTÜ ARI Teknokent’teki firmaların bölgedeki konumlarını belirlemek, rekaberliğin gücünden faydalandırmak ve motivasyon sağlamak amacıyla fark yaratan İTÜ ARI Teknokent firmalarına verilen BEETECH 2020 Teknoloji Ödülleri ise 13 Temmuz’da açıklanacak.

Etkinliğe kayıt olmak için; https://www.ariteknokent.com.tr/tr/teknoloji-firmalari/beetech

İTÜ ARI Teknokent Youtube Kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCteH62Js8Q3QlnZktqd85_g

06.07.2020