3D baskı ile prototipleme ve az adetli üretim hizmetlerinde tüm teknokentli firmalara özel %50ye varan indirimi kaçırmayın.
Teknokent firmalarına özel %25 sabit indirim ve paket alımlarda %50ye varan indirimler sizi bekliyor.

Paket detaylarını öğrenmek için üretim uzmanımız Emre Turam ile iletişime geçebilirsiniz: emre@tridi.co

Tridi Hakkında:

İTÜ Teknokent’in ileri aşama girişimcilik merkezi İTÜ Magnet’te İstanbul Kalkınma Ajansı desteği kapsamında kurulan İTÜ Magnet Fab | Tridi yeni nesil bir üretim merkezidir. İTÜ Teknokent’in üretim merkezi sıfatını da taşıyan merkez, uzman bir ekip ve çok çeşitli üretim yöntemleri ile üretim hizmeti almak isteyen şahıs, girişim ve şirketlere hizmet sağlar.
Üretim parkurundaki 3D yazıcı yelpazesinde FDM, MJF, SLA ve Colorjet teknolojileri ile çalışan, farklı boyut ve mekanik özellikte baskılar alabilen 40’tan fazla yazıcı vardır. Bu teknolojilerde kullanılan çeşitli malzeme seçenekleri ile esnek, rijit, şeffaf gibi istenilen her özellikte ve son ürün olarak kullanılabilen kaliteli, hızlı ve stabil baskılar alınabilmektedir.
Üretim parkurunda 3D baskı teknolojileri ile birlikte silikon kalıplama, CNC işleme ve lazer kesimle üretim cihazları da bulunmaktadır. Ayrıca üretim merkezimizden tersine mühendislik, yüzey işleme ve endüstriyel tasarım hizmetleri de alabiliyorsunuz.
Bu hizmetlerin yanı sıra merkez, üretimin içinde bulunmak isteyenler için kendi kullanabilecekleri bir ortak üretim ve çalışma alanı da sunmakta. Gerekli temel eğitimleri aldıktan sonra bu alanda ürün geliştirmelerinizi yapabilir, ihtiyacınız olan bütün ekipman ve sarf malzemelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ana Sayfaya Dön

Ana Sayfaya Dön