İTÜ ARI Teknokentlilere özel Sistem Global’in dijital platformu eDanışman üzerinden “Uçtan Uca Kısa Çalışmada Her Şey” için online olarak sunulan danışmanlıklar hizmeti.

Verilen danışmanlık hizmetleri:

1. Kısa Çalışma İçin Analiz ve Karar Danışmanlığı

2. Uçtan Uca Kısa Çalışma Danışmanlığı (Analiz+ Karar+ Uygulama)

İndirim: %20 indirim

Başlangıç tarihi: 1 Mayıs 2020

Kısa Çalışma İçin Analiz ve Karar Danışmanlığı:

Kısa çalışma ödeneğinin şartları, bu ödemeden kimlerin yararlanabileceği ve başvuru aşaması hakkında genel bilgiler başlangıç olarak sunulacak; devamında sizin firmanıza özel şartlar ve detaylar uzmanlarımıza birlikte analiz edilip, hızlı ve doğru karar vermenize ışık tutulacak. Bu dinamik danışmanlığımız online ve birebir biçimde sunulacaktır. Ayrıca kısa çalışmanın uygulandığı dönem için işçi ve işveren hakları hakkında açıklamalar yapılacaktır. Görüşmeye online olarak bir mevzuat danışmanı, bir mali müşavir, bir bordro uzmanı olmak üzere asgari 3 uzman katılacaktır (Ar-Ge merkezleri veya TEKNOPARK firmaları için bir Ar-Ge uzmanı ayrıca görüşmeye iştirak edecektir.) Genel olarak bu görüşme ve analiz çalışmasının yaklaşık 2 saat sürmesi planlamaktadır. Bu hizmet sonrasında firmaların kısa çalışma konusundaki tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olmaları beklenirken, firmaları özelindeki sorularının da cevaplanması ve firmalarının kısa çalışma desteğine başvura bilirlikleri ile başvuru süreci hakkında net bilgileri edinmeleri beklenmektedir.

Süre: 2 Saat

 

Uçtan Uca Kısa Çalışma Danışmanlığı (Analiz+ Karar+ Uygulama):

Kısa çalışma ödeneğinin şartları, bu ödemeden kimlerin yararlanabileceği ve başvuru aşaması hakkında genel bilgiler başlangıç olarak sunulacak; devamında sizin firmanıza özel şartlar ve detaylar uzmanlarımıza birlikte analiz edilip, hızlı ve doğru karar vermenize ışık tutulacak. Bu dinamik danışmanlığımız online ve birebir biçimde sunulacaktır. Ayrıca kısa çalışmanın uygulandığı dönem için işçi ve işveren hakları hakkında açıklamalar yapılacaktır. Görüşmeye online olarak bir mevzuat danışmanı, bir mali müşavir, bir bordro uzmanı olmak üzere asgari 3 uzman katılacaktır (Ar-Ge merkezleri veya TEKNOPARK firmaları için bir Ar-Ge uzmanı ayrıca görüşmeye iştirak edecektir). Kısa çalışma başvurusunun yapmaya karar verilmesi halinde, süreç boyunca gelen soruların cevaplandırılması, başvuru evraklarının değerlendirilmesi ve bordro hazırlanması konusunda danışmanlık hizmeti, eposta/telefon veya online verilecektir. Tüm başvuru süreci ve sonrasındaki kayıtlama bordro vb. konularla ilgili gerekli bilgilendirme gerek online gerek eposta ile yapılacak olup başvuru evrakları gerekli şekilde kontrol edilecek, süreç söz konusu uzman ekip tarafından takip edilerek gerekli tüm detayda danışmanlık hizmeti verilecektir. Böylelikle danışanların zamanında ve eksiksiz doküman ile başvuruyu yapması hedeflenmektedir. Aynı zamanda kısa çalışma döneminde firmanız özelinde; bordro detayları yanında SGK ve Vergi uygulamaları detaylı anlatılacaktır.

Süre: 6 Saat

 

Detaylı bilgi ve kayıt olmak için:

Kısa Çalışma için Analiz ve Karar Danışmanlığı:

https://www.edanisman.com.tr/online-danismanliklar/kisa-calisma-icin-analiz-ve-karar-danismanligi/

Uçtan uca Kısa Çalışma Danışmanlığı (Analiz+Karar+Uygulama):

https://www.edanisman.com.tr/online-danismanliklar/uctan-uca-kisa-calisma-danismanligi-analiz-karar-uygulama/

Ana Sayfaya Dön

Ana Sayfaya Dön