Eğitim tarihleri:
AWS Cloud Practitioner Essentials 30 Ekim 2020 Serkan Bingöl
AWS Cloud Practitioner Essentials 27 Kasım 2020 Onur Yıldırım
AWS Cloud Practitioner Essentials 21 Aralık 2020 Onur Yıldırım

Kayıt için: tugrul.kapucuoglu@bilgeadam.com

Amazon Web Services (AWS); bireylere, şirketlere ve hükümetlere esnek, güvenilir, ölçeklenebilir, kullanımı kolay ve uygun maliyetli bulut bilişim çözümleri sunan bir platformdur. AWS, Amazon tarafından sunulan kapsamlı, kullanımı kolay bir bilgi işlem platformudur. AWS platformu; altyapı (IaaS), platform (PaaS) ve paket yazılım (SaaS) hizmetleri sağlamaktadır. AWS cloud platformda dünyada pazar lideri konumundadır.
Amazon Web Services, Netflix, NASA, Adobe, Siemens gibi birçok şirket tarafından kullanılmaktadır.

Nedir?
Bu eğitim; AWS Cloud’u bütüncül bir biçimde anlamaya çalışan, bağımsız spesifik teknik rolleri olan bireyler için planlanmıştır. AWS Services, güvenlik, mimari, fiyatlandırma ve destek gibi bulut konseptlerinin detaylı bakışını içerir. Uygulamalar sayesinde AWS temel konseptlerini pekiştirmenizi sağlar. Ayrıca AWS Certified Cloud Practitioner sınavı için hazırlanmanıza yardımcı olur.

Kimler içindir?
IT Satış Temsilcisi, Kurumsal Firma IT Yöneticisi, IT Pazarlama Uzmanı, İşletme Analistleri, Proje Yöneticileri
Ve diğer IT meslek gruplarında çalışan ve AWS hakkında kendini geliştirmek isteyen,
AWS Certified Cloud Practitioner sınavına hazırlanmak isteyen katılımcılar için uygundur.

Neden Cloud Practitioner Essentials eğitimi ?
Diğer bulut sağlayıcılarına kıyasla AWS'de çok daha fazla hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin içerisinde işlem, depolama ve veritabanları gibi altyapı teknolojilerinden makine öğrenimi, yapay zeka, data lake'ler, analiz ve Nesnelerin İnterneti gibi yeni teknolojilere kadar daha fazla özellik bulunmaktadır.
- AWS, küresel çaptaki etkin milyonlarca müşterisi ve on binlerce çözüm ortağıyla en geniş ve en dinamik topluluğa sahiptir. Startup’lar, kuruluşlar ve kamu sektörü kurumları dahil olmak üzere neredeyse her sektörden ve her boyuttaki müşteriler, akla gelebilecek tüm kullanım örneklerini AWS’de çalıştırmaktadır
- AWS, günümüzde erişebileceğiniz en esnek ve en güvenli bulut bilişim ortamı olacak şekilde tasarlanmıştır. Temel altyapısı; askeri kurumlar, küresel bankalar ve diğer önemli kuruluşların güvenlik gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir. Bu, 230 adet güvenlik ve uygunluğun yanı sıra yönetim hizmetlerine ve özelliklere sahip derin bir dizi bulut güvenlik aracıyla desteklenir. AWS, 90 güvenlik standardı ve uygunluk sertifikasını destekler ve müşteri verilerini depolayan 117 AWS hizmetinin tümü veri şifreleme imkanı sunar.
- AWS ile, daha hızlı bir şekilde deneme ve inovasyon yapmak için en son teknolojilerden yararlanabilirsiniz. İşletmenizi dönüştürmek için kullanabileceğiniz tamamen yeni teknolojiler geliştirmek için inovasyon hızımızı sürekli artırıyoruz. Örneğin; 2014 yılında AWS, geliştiricilerin sunucular tedarik etmeden veya bunların bakımını yapmadan kod çalıştırmalarını sağlayan AWS Lambda'nın kullanıma sunulmasıyla sunucusuz işlem alanında öncülük yapmıştır.
- AWS, en önemli uygulamalarınız için güvenebileceğiniz eşsiz deneyime, olgunluğa, güvenilirliğe, güvenliğe ve performansa sahiptir. 13 yıldan fazla bir süredir AWS, geniş çeşitliliğe sahip kullanım örneklerini çalıştıran dünya çapındaki milyonlarca müşteriye bulut hizmetleri sunmaktadır.

AWS Training Partner BilgeAdam'ın AWS Cloud Practitioner Essentials eğitimiyle bulut kavramları, AWS hizmetleri, güvenlik, mimari, fiyatlandırma ve destek hakkında ayrıntılı bilgiler edinerek, AWS Certified CloudPractitioner sınavına hazırlanın.

İndirimin Geçerli Olduğu Ürün/Hizmet: AWS Cloud Practioner Essentials Eğitimi

Kampanya Koşulları: ITU ARI Teknokent bünyesinde bulunan firma çalışanı olmak

Eğitim Tarihleri: 30 Ekim 2020, 27 Kasım 2020, 21 Aralık 2020

Sertifikalar:
• BilgeAdam Akademi Katılım Sertifikası
• AWS Certified Cloud Practitioner CLF-C01
Eğitim İçeriği
• Introduction to the AWS Cloud
• Getting Started in the Cloud
• Building in the Cloud
• Security
• Pricing Models and Cloud Application Support
• Architecture

Ana Sayfaya Dön

Ana Sayfaya Dön