KATILIM KOŞULLARI

 

 

İTÜ ARI Teknokent #sosyalteknokentli hashtag yarışması, İTÜ ARI Teknokent tarafından  @ituariteknokent Instagram sayfasında düzenlenmektedir. Instagram sponsorluğunda değildir; Instagram ile hiçbir bağlantısı yoktur.

 

1) Yarışmaya katılım Instagram üzerinden olup, 1 Şubat 2018 tarihinde başlayacak ve 19 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir. Kazananlar 22 Şubat tarihinde İTÜ ARI Teknokent Instagram sayfasında açıklanacaktır.

 

2) İTÜ ARI Teknokent’in yarışmayı iptal etme, yarışmanın tarihini, koşullarını ve ödülünü değiştirme hakkı saklıdır. Yarışmacılar bu hususa herhangi bir itirazlarının bulunmadığını ve bulunmayacağını peşinen beyan, kabul ve taahhüt ederler.

 

3) Ödül kazanabilmek için, yarışmaya katılım sağlanan https://instagram.com/ituariteknokent sayfasının takip edilmesi gerekmektedir.

 

4) Katılımcılar; Instagram’da Mimic'lerini nerede ve nasıl kullandığını gösteren fotoğrafını paylaşacak, paylaşım sırasında @ituariteknokent'i etiketleyecek ve #sosyalteknokentli hashtagini kullanacaktır. 

 

5) Yarışmaya katılım tamamen ücretsizdir.

 

6) Paylaşılan fotoğrafların görülebilmesi için katılımcıların Instagram profillerinin herkese açık olması gerekmektedir.

 

7) 19 Şubat tarihinde sona erecek yarışmanın ardından jüri tarafından seçilen fotoğrafın sahibi x yarışmacıya ödül verilecektir. Kazanan 10 kişiye “Mimic Plus” hediye edilecektir.

 

8) Kazanan kişilerin iletişim bilgisi Instagram’dan özel mesaj yoluyla alınacaktır.

 

9) Kazanan kişilerin kimlik bilgileri mesaj üzerinden verdiği bilgiler ile aynı olmak zorundadır.

 

10) Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

 

11) İTÜ ARI Teknokent, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.

 

12) Kişilerin, gerçek profilleri ile yarışmaya katılmaları gerekmektedir. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan İTÜ ARI Teknokent sorumlu değildir.

 

13) Yarışma sonunda kazananların isimleri, İTÜ ARI Teknokent tarafından dilediği yazılı ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi vs) reklam, tanıtım ve sair amaçlarla süresiz olarak, dilediği zaman ve şekilde kullanılabilir.

Ana Sayfaya Dön

Ana Sayfaya Dön