Bakkal, Market, Fırın, Pastane, Kahve Dükkanı, Kuruyemişçi, Kırtasiye, Restaurant, Çiçekçi gibi üye iş yerleri bulunan Bikoshu'dan vereceğiniz her 3 siparişe 1 sinema bileti  Teknokentliye hediye!

KAMPANYA KOŞULLARI

Bu kampanyadan yararlanan kişiler İTÜ ARI TEKNOKENT’ te çalıştığına dair gösterebileceği iş kartını ya da iş belgesini ibraz etmek zorundadır.

* Tüm Bikoshu platformlarından  İTÜ Ayazağa Kampüsü, ARI Binaları (1,2,3,4,6,8,9, Buçuk), İTÜ Ayazağa Dere Sokak Girişi, İTÜ Ayazağa KOSGEB, İTÜ Ayazağa
Magnet, İTÜ Ayazağa Motorlu TM, İTÜ Maslak Batı Yurt, İTÜ Maslak Güney Yurt, İTÜ Maslak Kuzey Yurt gönderim bölgelerinden verilen siparişler için geçerli olacaktır.
* VIP salonlar, Gold salonlar hariç tüm Cinemaximumlarda geçerlidir.
* İstinyepark, Kanyon, Akasya, City’s ve Zorlu Cinemaximumlar dahildir.
* MAX, IMAX 3D, dijital 3D, 4DX, D-Box ve MPX filmlerde geçerli değildir.
* Katılımcılar yukarıdaki belirtilen özel kampanya kurallarının haricinde Bikoshu platformlarında uygulanan genel sipariş verme kurallarına uymak zorundadırlar (örneğin; asgari sipariş tutarları, BiNakit kullanım kuralları vbg.)
* Katılımcılara her 3 siparişlerinde bir, kampanya katılım PNR kodu bilgisi paylaşılacak ve söz konusu PNR kodlarını ilgili sinema salonu gişelerinde belirterek  ullanabileceklerdir.
* Kampanya PNR kodlarının son kullanım tarihleri 1 Temmuz 2018’dir. Bu tarihten sonra PNR kodları kullanılamaz.

https://www.bikoshu.com/

Ana Sayfaya Dön

Ana Sayfaya Dön