ISETIA – AGILE Yönetim Metodları ile Proje ve Kurumsal Süreçleri Yönetimi

ARI3 Binası Konferans Salonu, -1. Kat

Saat: 14:00-16:45 

Seminerin Amacı: 
Dünyada ve ülkemizdeki yenileşimci şirket sırlarını öğrenerek, şirketimize Teknoloji ve Knowhow yadımıyla nasıl daha çevik bir planlama, kontrol mekanizması standartı uygulayabiliriz.

Seminerin İçeriği: 
1-Neden projeler başarısız oluyor
2-Projelerde karşılaştığımız riskler ve problemler nelerdir
3-Planlama yapmak neden önemli
4-Doğru görev dağılımı ve takibi nasıl yapabiliriz
5-Doküman takibi nasıl yapılmalı
6-Efektif Risk ve Sorun Takibi
7-Süreç Yönetimi
8-İnovatif proje yönetim stratejileri

Seminere Kimler Katılmalı: 
§ Program Yöneticileri 
§ Proje/Takım Yöneticileri 
§ Proje Ofisi Yöneticileri, Uzmanları ve/veya Çalışanları 
§ Bu konulara ilgi duyan tüm profesyoneller, orta kademe yöneticiler, uzmanlar, çalışanlar 
§ Proje Sponsorları, Şirket Yöneticileri veya Yönetim Kurulu Üyeleri 

Tekin Güvercin

CEO, Future Network Development Konuşmacı Hakkında

Tekin Güvercin, CEO Future Network Development, İNŞ.YÜK.MÜH 

Tekin Güvercin; 20 yıllık deneyimli Proje Yönetimi Danışmanıdır. 50 farklı ülkede 2000’den fazla kuruluşa proje yönetim danışmanlığı vermiştir.

Oracle EPPM P6 ve Unifier yetkili uzman sertifikasına sahiptir. Asta Powerproject, Tilos, COSTOS, ISETIA  yazılımlarının geliştirilmesinde aktiv görev yapmaktadır.  Ayrıca Polonya Merkezşi olan ve bünyesinde 450 Mühendis bulunduran FND Future Network Development’ın (ISETIA, Asta Powerproject, CostOS, Tilos’un yazılımlarının Uluslararası Çözüm Sağlayıcısı) kurucusu ve CEO’sudur. Proje Yönetimi, Planlama, Cost Control, Risk Yönetimi, 4D/5D BIM Süreçleri, Agile Proje Yönetim konularında sektörün önde gelen uzmanlarından olan Tekin Güvercin bu konularla ilgili seminerler vermiş ve makele yayınlamıştır. Dünya genelinde En büyük 25 inşaat firmasının 23 üne danışmanlık yapmış olan Tekin Güvercin, Türk mühendislerini ve ülkemizi önemli projelerde gururla temsil etmektedir. Dünya genelinde devam eden dünyanın en uzun Metro, demiryolu, otoyol, boru hattı, yüksek binası, köprü projelerinde imzası olan Tekin Güvercin ayrıca dünya genelinde Lufthansa, Expo2020, Siemens, BP, Alcatel, Alstom gibi, Telekom, Üretim, Havacılık, Teknoloji, Enerji sektörünün önde gelen firmalarına teknolji ve danışmanlık yapmıştır. Pratik bilgilerini ve know-howlarının inovatif teknoji ürünleriyle sektöre uygulatma konusunda sektörün önde gelen uzmanlarının başında gelmektedir.

Etkinliğe Kayıt Ol

Aşağıdaki formu doldurarak etkinliğe kayıt olabilirsin.