Horizon 2020'de Proje Geliştirme, Yazım ve Başvuru Odaklı Sertifikalı Eğitim Programı

Mövenpick Hotel Istanbul

Yazılı olmayan kuralları ve yöntemleriyle Horizon 2020 temalı eğitim programımız, KOBİ Aracı odaklı ulusal ve uluslararası katılımcıları İstanbul'da bir araya getiriyor.

Sistem Global olarak, 1996'dan bu yana Ar-Ge ve inovasyon odaklı çözümlerimizle, Türkiye'deki öncü danışmanlık kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Birincil prensibimiz olan "Sürdürülebilir Katmadeğer" i destekleme hedefiyle geliştirdiğimiz bu eğitim programımızda, siz değerli ekosistem paydaşlarımızı aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.  

 2017'de açık olacak tüm çağrılardan, katılımcı odaklı fon fırsatlarına, proje yazım tekniklerinden, yazılı olmayan proje değerlendirme kriterlerine kadar birçok kritik başlığın ele alınacağı program, European Training Academy'nin uzman eğitim kadrosu ile ortak olarak düzenlenmektedir.

"Başarılı bir proje dokümanı nasıl hazırlanır", "eşik değerini aşabilen proje, hangi bilinmeyen değerlendirme kriterlerine sahiptir" ve "hangi çağrıya odaklanmak gerekir" gibi merak edilen birçok soruya, bugüne kadar çeşitli AB projesinde yer almış ve değerlendirmiş uzmanlarla beraber cevap bulabileceksiniz.

Kişi Başı 200 € + KDV

Teknokentli Firmalara %25 indirim imkanı sunulacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

European Training Academy ve Sistem Global Danışmanlık

Konuşmacı Hakkında

Eğitim, bugüne kadar 20 farklı başarılı proje modeli geliştirmiş tecrübeli AB Proje Yöneticileri tarafından verilecektir. Bu program, katılımcıların profesyonel olarak proje geliştirme, yazım ve AB Fonlarında etkin rol sahibi olabilme kabiliyetlerinin güçlendirilmesi odaklı geliştirilmiştir.

Etkinliğe Kayıt Ol

Aşağıdaki formu doldurarak etkinliğe kayıt olabilirsin.